Flying Rose
Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
Nowość
Promocja

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam,  pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”

Szkolenia instruktorskie aerial silks, aerial hoop oraz pole dance.

TERMINY NA 2023/2024 ROK


AERIAL HOOP BASIC:


9-10 GRUDNIA 2023 - ŁÓDŹ

27-28 STYCZNIA 2024 - ŁÓDŹ

25-26 MAJA 2024 - ŁÓDŹ

10-11 SIERPNIA 2024 - ŁÓDŹ

19-20  PAŹDZIERNIKA 2024 - ŁÓDŹ

14-15 GRUDNIA 2024 - ŁÓDŹ

 

AERIAL SILKS BASIC:

 

25-26 LISTOPADA 2023 - ŁÓDŹ

20-21 STYCZNIA 2024 - ŁÓDŹ

13-14 KWIETNIA 2024 - ŁÓDŹ

29-30 CZERWCA 2024 - ŁÓDŹ

21-22 WRZEŚNIA  2024- ŁÓDŹ

23-24 LISTOPADA 2024 - ŁÓDŹ

    

Szczegóły: 730 - 953 - 027

Rolą pedagoga jest ciągłe kształcenie - siebie i swoich podopiecznych. Rozwój osobisty instruktorów pozwala na rozwój ich uczniów, lepszą pracę i większą satysfakcję. Wiedząc, jak ważny jest rozwój i samorealizacja, przychodzimy do Was z naszą ofertą kursów instruktorskich. Kurs instruktorski to inwestycja w siebie, a przy okazji świetna zabawa i możliwość poznania ludzi z tą samą pasją i różnym podejściem do aerialowych zagadnień.

Podstawowe informacje

Kursy instruktorskie skierowane są do osób, które chcą zdobyć kwalifikacje do prowadzenia zajęć i warsztatów aerial - na różnych poziomach zaawansowania, ale także do osób, które prowadzą już takie zajęcia, jednak czują ciągłą i nieodpartą chęć rozwoju na polu pedagogicznym. Na kursie zdobędziesz kompleksową wiedzę, jak w sposób profesjonalny, bezpieczny i skuteczny poprowadzić grupy na różnych poziomach zaawansowania. Pamiętaj że na naszym kursie nie ma pytań bez odpowiedzi, posiadamy ogromne doświadczenie m.in. w:

 • prowadzeniu szkoły akrobatyki powietrznej, organizacji warsztatów
 • prowadzeniu zajęć otwartych, kursów oraz indywidualnych przygotowań zawodników
 • produkcji sprzętu
 • technicznych detalach sprzętu

Program kursu - Nasz program – Twoją gwarancją sukcesu

Na kursie zostanie szczegółowo zaprezentowana metodyka prowadzenia zajęć aerial, z uwzględnieniem oraz omówieniem różnych metod prowadzenia kursantów. Na naszym kursie najważniejsza jest praktyka, a każdy, nawet najmniejszy mankament omawiany jest od ogółu do szczegółu. Plan ramowy materiału dydaktycznego:

 • rozgrzewka i działania prozdrowotne w trakcie treningu aerial;
 • stretching aktywny i bierne rozciąganie;
 • metodyka prowadzenia grup otwartych, zamkniętych oraz sposoby prowadzenia indywidualnego;
 • metodyka asekuracji;
 • muzyka i prawa autorskie do wykorzystywanych podczas zajęć utworów;
 • proces systematyzacji programu instruktorskiego;
 • historia aerial;
 • etyka i sylwetka instruktorska;
 • elementy aerial hoop/aerial silk/pole dance, oraz metodyka ich nauczania i dopracowywania. 

Uczestnictwo w kursie

By wziąć udział w kursie kursant w dniu przystąpienia do kursu, powinien mieć przynajmniej rok doświadczenia w treningu pole dance lub aerial. Na kurs instruktorski mogą zapisać się również osoby niepełnoletnie, które skończyły 16 rok życia. Takie osoby dostaną zaświadczenie o odbyciu kursu, jednak przypominamy, że według polskiego prawa prowadzenie zajęć przez osoby niepełnoletnie jest niedozwolone (chyba, że na sali znajduje się osoba pełnoletnia, która bierze na siebie odpowiedzialność za zajęcia).

Do wzięcia udziału w kursie nie musisz posiadać doświadczenia jako instruktor, przychodzisz tutaj aby nim zostać. Pamiętaj że zawsze dopasowujemy kurs do indywidualnych potrzeb uczestników, więc to czy masz już doświadczenie instruktorskie czy nie – nie jest czynnikiem kluczowym. Liczy się Twoja pasja, podejście i chęć rozwoju.

Długość trwania kursu i kwalifikacje

Kurs trwa 2 dni. Od 15 do 18 godzin - w zależności od ilości osób w grupie i tempa pracy grupy. Zawsze staramy się, aby grupy na kursach były kameralne - każdemu z Was chcemy poświęcić odpowiednio dużo czasu i zapewnić komfort podczas nauki.

Po zakończonym kursie, każdy z kursantów uzyska certyfikat oraz legitymację instruktorską zaświadczające o uczestnictwie i potwierdzonych kwalifikacjach instruktorskich. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma książkę z tematami omawianymi na kursie oraz atlas figur. 

Prowadzące

Kursy są prowadzone według indywidualnych i dedykowanych programów trenerskich, stworzonych przez #FRSport Master Instructor.

Co nas wyróżnia/dlaczego my?

Aerial to nasza pasja i przeszliśmy długą drogę, od prowadzenia zajęć, przez prowadzenie szkoły, produkcję sprzętu, montaże aż do certyfikacji. Wybierając nas masz pewność profesjonalizmu i wszechstronności przekazywanej wiedzy. Prowadzimy ogólnopolską bazę instruktorów aerial. Bardzo często właściciele szkół pytają nas o instruktorów godnych polecania, a za Wasze kompetencje z pewnością będziemy ręczyć.

Dodatkowo po naszym kursie zyskujesz rabat 15% na sprzęt aerial do użytku własnego i/lub w ramach wyposażenia swojej szkoły.

Nasz kurs jest kursem praktycznym, po krótkim wstępie teoretycznym, pozostała część wiedzy jest przekazywana w praktyce.

Atmosfera - środowisko aerial nie jest duże, ale za to mocno ze sobą związane. Dla każdego z nas ważne jest aby utrzymywać doskonałe relacje, bo wszyscy możemy się od siebie sporo nauczyć. Czy wiesz, że każdy człowiek jest inny? Pewnie tak, dlatego nauczymy Cię jak rozpoznać charakter i upodobania kursantów oraz jak dopasować sposób nauczania dla każdej jednostki.

Gwarantujemy 100% satysfakcji i zadowolenia uczestników kursów, wkrótce sami się przekonacie.

Wspólna nauka - my nauczamy Was, ale sami też uczymy się od Was. Pracujemy na praktycznych przykładach. Powiedz nam z czym masz problem/jakie sytuacje mogą być dla Ciebie stresujące, a my postaramy się je rozwiązać na kursie. 
No to co? Do zobaczenia na najbliższym kursie. Dołącz do naszej wielkiej aerialowej rodziny #FRfamily. 

Zapisz się na kurs: zgloszenia@fr-sport.pl lub 730-953-027

Podsumowanie:

 • Minimalna ilość uczestników: 4 Maksymalna ilość uczestników: 8
 • Czas trwania kursu: 15-18h
 • Wiek uczestników: +16 (zaznaczamy, że zajęcia mogą prowadzić jedynie osoby pełnoletnie!)
 • Certyfikat: tak.
 • Legitymacja: tak
 • Materiały dodatkowe dla kursanta: tak.
 • Możliwości finansowania przez instytucje trzecie: tak.
 • Możliwość przeprowadzenia kursu z dojazdem do szkoły: tak.
 • Możliwość wystawienia faktury: tak.
 • Możliwość indywidualnego ustalenia terminu dla zebranej już grupy: tak.
   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium