Flying Rose

| Aerial - Koła, szarfy, hamaki

  • promocja
  • promocja
Koło cyrkowe aerial hoop z 2 uchwytami Koło cyrkowe aerial hoop z 2 uchwytami
Producent: FR Sport
Cena: 383,20 zł 479,00 zł
zobacz więcej
  • promocja

Sprzęt do sportów aerial to koła cyrkowe aerial hoop, chusty wertykalne aerial silks, hamaki do aerial jogi oraz zestawy do bungee fitness. Akrobatyka powietrzna zyskuje na popularności zwłaszcza w mniejszych i wyspecjalizowanych klubach fitness oraz w szkołach pole dance. Produkty służą do wykonywania akrobacji na pewnej wysokości nad ziemią.

Aerial hoop to koła cyrkowe, zwane również aerial lyra. Jest to przyrząd w kształcie koła o średnicy między 80 - 100 cm i zawieszony najczęściej minimum 1,5m nad ziemią. Jest to dyscyplina, która staje się coraz bardziej popularna, polega na wejściu na koło na którym wykonuje się następnie figury akrobatyczne typu szpagaty, zwisy i dropy. Aerial hoop (koło cyrkowe) są również wspaniałym urządzeniem akrobatycznym dla dzieci, jest to jeden produkt, który da Twojemu dziecku tyle radości co cały plac zabaw.

Aerial silks, czyli chusty wertykalne to materiał przeznaczony do akrobacji w powietrzu. Początkowo przyrząd ten był wykorzystywany przez cyrkowców, ale szybko zaadaptowany został do zajęć akrobatycznych w szkołach pole dance. Szarfy akrobatyczne to materiał zawieszony na specjalnym osprzęcie, na który wchodzi się za pomocą specjalnych technik, a następnie wykonuje akrobacje w powietrzu. Produkt ten może być wykorzystywany przez profesjonalistów, ale jest również wspaniałym prezentem dla dziecka. Szarfa akrobatyczna zawieszona w domu da Twojemu dziecku masę radości, poprawi jego sprawność ogólną i rozciągnięcie. Co więcej zawiązana chusta wertykalna może służyć jako hamak, bądź miejsce gdzie dziecko może usiąść i poczytać książkę. Jest to produkt kompletny.

Hamaki do aerial jogi wykorzystywane są w szkołach jogi do zajęć profesjonalnych. Ćwiczenia te polegają na wykonywaniu figur i asan jogowych w nieważkości, leżąc na hamaku. Aerial joga hammocks mogą być również wykorzystywane w domu jako idealne miejsce relaksu. Warto zaznaczyć że każdy z hamaków do aerial jogi można zawiesić na jednym bądź dwóch punktach podwieszenia.

Bungee fitness to dyscyplina, która przywędrowała z Azji i szybko zyskała na popularności. W odróżnieniu od innych producentów, nasz produkt wytwarzany jest w Polsce i posiada niezbędne certyfikaty, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa podczas latania na bungee. Spróbuj tej formy grupowych zajęć fitness w swoim klubie i pokochaj bungee fitness.

Osprzęt w którego skład wchodzą karabińczyki, ósemki alpinistyczne, pasy mocujące, taping do aerial hoop oraz uchwyty do sufitu. Są to produkty niezbędne do montażu i wykorzystania sprzętów do akrobatyki powietrznej.

Wszystkie z naszych produktów aerial wytwarzane są w Polsce i poddawane specjalnym badaniom wytrzymałościowym, aby dać Wam pewność bezpieczeństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium