Flying Rose
- Program lojalnościowy -

Zasady programu lojalnościowego w sklepie Flying Rose.

Przystąpienie do programu
Żeby korzystać z programu lojalnościowego należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej Flying Rose. Z programu lojalnościowego mogą korzystać wyłącznie zarejestrowani klienci sklepu Flying Rose Sport.

Przyznawanie punktów
Punkty dodawane są na konto klienta w momencie opłacenia zamówienia. Za każde 5 złotych wydane w sklepie Flying Rose klient otrzyma 10 punktów w ramach programu lojalnościowego. Klient otrzyma punkty w ramach programu lojalnościowego za zakup wszystkich produktów w asortymencie sklepu internetowego Flying Rose Sport.

Za zapis do newslettera klient otrzyma 300 punktów. Punkty zostaną naliczone po potwierdzeniu zapisu na newsletter.

Korzystanie z punktów
Klient może wymienić punkty na dowolne produkty dostępne w sklepie Flying Rose.
Przelicznik zgromadzonych punktów 150 pkt = 1 zł
Aby wymienić punkty należy zalogować się, a następnie przejść do zakładki MOJE KONTO. Tam znajdują się informacje o aktualne ilości zebranych punktów oraz link do listy produktów, na które można wymienić punkty. Po wybraniu produktu w koszyku zostaje naliczona symboliczna opłata w wysokości 1 zł.

Ważność punktów
Punkty w ramach programu lojalnościowego wygasają po 180 dniach od daty pojawienia się na koncie klienta. Czas liczony jest osobno dla punktów dodanych w ramach jednego wydarzenia, np. za zapis do newslettera. W pierwszej kolejności zużywane są najstarsze punkty. Zanim punkty stracą ważność, klient otrzyma mailowe powiadomienie o zbliżającym się terminie wygasających punktów. Punkty wydane przez klienta zostaną zwrócone tylko w wypadku, jeżeli zamówienie otrzyma status realizacji Zamknięte (niezrealizowane).

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z zakładki KONTAKT.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium