Flying Rose
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość

Nim sporty takie jak aerial hoop czy aerial silks pojawiły się na dzisiejszych salach treningowych, ich podstawy opracowywali cyrkowcy. To im przypisuje się popularyzację akrobatyki powietrznej, a dowodem tego jest choćby nazewnictwo. Koła, stelaże, liny i inne gimnastyczne sprzęty z cyrkowym “rodowodem” do dzisiaj nazywamy, po prostu, sprzętem cyrkowym. I chociaż obecnie działalność cyrków wygląda zupełnie inaczej niż przed laty, to właśnie pokazy akrobatyczne przetrwały wszystkie zmiany. Zachwycające akrobacje w powietrzu budzą więc podziw do dzisiaj i kwestią czasu było, aż ten rodzaj aktywności stanie się popularny również wśród sportowców – zarówno tych casualowych, jak i profesjonalnych. Akrobatyka i sprzęt cyrkowy to zatem połączenie z długą historią. Mimo to zapotrzebowanie na tego typu elementy stale rośnie. Dodatkowo, czasami to, co standardowo oferują producenci, może nie wystarczać. Wtedy warto rozważyć sprzęt cyrkowy na zamówienie, czyli sprzęt idealnie dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań. Taką opcję oferuje Flying Rose.

Rodzaje sprzętu cyrkowego

Sprzętem cyrkowym nazywa się bardzo różne elementy. Są to zarówno obręcze żonglerskie, jak i akcesoria POI czy po prostu piłki. W kontekście współczesnej akrobatyki i treningów sportowych cyrkowym sprzętem są m.in. koła cyrkowe, trapezy i sześciany. Przyrządy te znajdują swoje zastosowanie w ćwiczeniach aerial np. z użyciem szarf wertykalnych, aerial hoop czy hamaka. Nierzadko są niezbędnym elementem coraz popularniejszych dyscyplin akrobatycznych lub po prostu ułatwiają wykonanie pokazu w nietypowych warunkach (np. jak stelaż, dzięki któremu trening można odbyć na zewnątrz). Sprzęty cyrkowe są zatem wykorzystywane bardzo różnie i dziś trudno wyobrazić sobie bez nich treningi aerial. Poza tym ćwiczenia z użyciem tego typu elementów uważane są za niezwykle ciekawe i wszechstronnie rozwijające.

Sprzęt cyrkowy na zamówienie

Przygotowujesz się do ważnego pokazu, na którym chcesz użyć koła cyrkowego w nietypowym kształcie? Wysokość stelażu do akrobatyki nie spełnia Twoich potrzeb? Klasyczny trapez trochę Ci się nudzi? Oznacza to, że Twoje wymogi może spełnić sprzęt cyrkowy na zamówienie. Niestandardowe, dopasowane konkretnie do Ciebie sprzęty możesz zamówić w naszym sklepie. Chętnie realizujemy projekty na specjalne zamówienie klientów, jednocześnie dbając o wszystko to, co najważniejsze: bezpieczeństwo, wysoką jakość i funkcjonalność. Jeśli interesuje Cię tego typu usługa, skontaktuj się z nami. Mamy duże doświadczenie, które chętnie wykorzystamy, by pomóc Ci w wyborze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium