Flying Rose
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość

| Hamaki dla dzieci

Materiał na szarfy PRO aerial silks - 1m Materiał na szarfy PRO aerial silks - 1m
Producent: FR Sport
Cena: 47,20 zł 59,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja

Hamaki dla dzieci od Flying Rose

Akrobatyka powietrzna jest doskonałym sposobem na wzmocnienie wszystkich mięśni, poprawę kondycji i zwiększenie świadomości ciała. Co jednak ciekawe, produkty aerial hammock mogą świetnie posłużyć także dzieciom – i to nie tylko jako akcesoria treningowe. Hamaki  dla dzieci coraz częściej znajdują swoje miejsce w dziecięcych sypialniach czy przydomowych siłowniach. Sprawdzają się świetnie jako narzędzie do zabawy, pierwszych treningów czy “kokon” do głębokiego odpoczynku.

W niektórych pomieszczeniach stanowią też ciekawy dodatek do przemyślanego wnętrza. Hamaki dla dzieci są zresztą niezwykle wielofunkcyjne, a właśnie takich produktów potrzeba w każdym nowoczesnym domu. Przed zakupem warto się jednak upewnić, że wybierasz hamak profesjonalny, wykonany z przetestowanego i bezpiecznego materiału. To od tego zależy, czy produkt sprawdzi się w przyszłości i czy zapewni bezpieczeństwo użytkownikom. Na szczęście, wybierając hamaki dla dzieci produkowane przez firmę Flying Rose, nie musisz się tym przejmować. Oferujemy jedynie sprawdzone, bezpieczne produkty dla dzieci.

Co dają hamaki dla dzieci?

Hamaki dla dzieci, ale też chusto-hamaki i szarfy wertykalne, to produkty, które można wykorzystać w bardzo różny sposób. Najmłodsi najczęściej bawią się w nich, wykorzystując materiał niczym linę, wielki kokon czy narzędzie do latania jak superbohater. To świetna zabawa, ale rodziców powinien zainteresować przede wszystkim fakt, że hamak może też wspomóc rozwój dziecka. Nawet wykorzystywany tylko rekreacyjnie wpływa pozytywnie na ogólną sprawność fizyczną i dodatkowo wspomaga rozwój motoryki oraz sensoryki. To idealny sposób na połączenie zabawy z nauką. Co więcej, ten aktywnie spędzony czas bardzo często przeradza się też w pierwszą pasję. Dzięki temu hamaki dla dzieci przynoszą szereg innych, mniej oczywistych korzyści. Pociecha zdobywa nowe zainteresowania, chętniej podejmuje aktywność fizyczną, wzmacnia całe ciało i mobilizuje się do dalszych postępów. Czy można sprawić swojemu dziecku lepszy prezent?

Jaki hamak dla dziecka wybrać?

Przede wszystkim musi być to produkt profesjonalny, z odpowiednimi atestami i przystosowany do aktywności aerial. Tylko wtedy bezpieczeństwo będzie gwarantowane. Poza tym wiele zależy od prawidłowego montażu i doboru hamaka dla dzieci. Długość materiału powinna być dopasowana do wysokości pomieszczenia, w którym produkt zawiśnie. Natomiast sposób montażu zależy od rodzaju punktu podwieszenia (typ sufitu, miejsce, materiał), dlatego ten aspekt warto skonsultować z profesjonalistą.

Na koniec warto dodać, że z hamaka dla dziecka mogą korzystać także dorośli. To zatem produkt o szerokim zastosowaniu – świetny dla aktywnych najmłodszych i rodziców, którzy lubią praktyczne rozwiązania. Należy też pamiętać, że dzieci powinny korzystać z hamaka wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. W przypadku dzieci w wieku przedszkolnym polecamy wybranie dłuższego hamaka, tak aby odległość od ziemi wynosiła 20-30 cm. Taki hamak można z czasem skracać przez przesunięcie węzłów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium