Flying Rose
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość

| Rura pole dance wolnostojąca

Trening pole dance w dowolnym miejscu? Bez żadnych mocowań? Właśnie do tego służy rura do pole dance wolnostojąca. To całkowicie mobilna konstrukcja, którą można postawić na niemal każdym podłożu, również w plenerze. Nie trzeba w niczym wiercić ani niczego mocować. Wystarczy dobry, stabilny podest, by całość była funkcjonalna i bezpieczna. Dzięki temu można trenować właściwie w każdych warunkach. Rura do pole dance wolnostojąca sprawdza się więc świetnie na pokazach i sesjach zdjęciowych poza salą. To także dobre rozwiązanie dla osób ćwiczących w warunkach domowych i tych, którzy lubią zmieniać miejsce treningu. Rura pole dance do ogrodu, czyli właśnie wolnostojąca, umożliwi ćwiczenie nawet na przydomowym trawniku. Pamiętaj tylko, by wybrać sprawdzony zestaw, który cechuje się wytrzymałością, dobrą stabilnością i łatwym montażem. Taką rurę znajdziesz w naszej ofercie.

Na co zwrócić uwagę, wybierając wolnostojącą rurę?

Rura do pole dance wolnostojąca powinna być przede wszystkim solidna i stabilna. Należy więc szukać konstrukcji niezawodnej, która została sprawdzona pod każdym kątem. Brak stabilności i nawet niewielka ruchomość rury mogą znacząco obniżyć komfort treningu lub nawet grozić wypadkiem. Polecamy zatem rury renomowanych producentów np. od X-POLE, którzy specjalizują się w tego typu modelach.

Poza tym zwróć koniecznie uwagę na sposób montażu i mobilność rurki. Modele wolnostojące są przeznaczone do treningów i pokazów poza salą, zatem ich montaż oraz demontaż muszą być maksymalnie proste. Natomiast samo przenoszenie konstrukcji z miejsca na miejsce nie powinno przysparzać większych problemów. Niektórzy producenci wyposażają rury wolnostojące w specjalne torby, które ułatwiają transport. Warto szukać takich rozwiązań, aby zapewnić sobie wygodę bez względu na warunki.

Rura z podestem czy wkręcana w ziemię?

Rura do pole dance wolnostojąca jest najczęściej przystosowana do włożenia w podest. W ten sposób otrzymuje się stabilną konstrukcję, którą można wykorzystać na każdym podłożu. Warto jednak dodać, że na rynku istnieją również rury, które można wkręcić w ziemię. Potocznie są to tzw. summer pole lub rury pole dance do ogrodu. Taki model można wkręcić w piasek lub ziemię – wszędzie tam, gdzie nie ma kamiennego podłoża. Jest to zatem rurka o ograniczonej funkcjonalności, ale dobra do użytku w plenerze podczas lata.

Masz jakieś pytania dotyczące drążków pole dance wolnostojących? Skontaktuj się z nami, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium