Flying Rose
Opcje przeglądania
Kategorie
Nowość
Promocja

| Air track

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ścieżka gimnastyczna air track to sprzęt gimnastyczny, który może pełnić wiele funkcji. Z powodzeniem zastępuje zarówno materac, jak i klasyczną ścieżkę akrobatyczną. Może być bardzo miękki, ale też sprężysty i twardy. Wszystko zależy od przeznaczenia oraz różnic w grubości i ciśnieniu. Co więcej, air track można użytkować w bardzo różnych warunkach i na nietypowych powierzchniach. Ścieżka gimnastyczna sprawdzi się w domu, na zewnątrz, na trawie, a nawet na wodzie (jako pływająca mata). Polecana jest także jako sprzęt do akrobatyki powietrznej – zwiększy bezpieczeństwo i komfort treningu, nie obciąża stawów. Dodatkowo zajmuje niewiele miejsca i można ją transportować nawet w samochodzie. Air track to zatem doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią funkcjonalne, bezpieczne i łatwe w użytkowaniu sprzęty. Dobrej jakości ścieżki gimnastyczne znajdziesz w naszej ofercie.

Jak używać ścieżki air track?

Ścieżka gimnastyczna air track to doskonałe rozwiązanie dla akrobatów i nie tylko. Można jej używać m.in. jako matę gimnastyczną, materac, sprężystą ścieżkę akrobatyczną, matę wodną czy tor gimnastyczny. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno w profesjonalnych salach akrobatycznych, jak i w domowej siłowni czy w szkołach sztuk walki. Może być użytkowana przez każdego – bez względu na wiek i wagę. Należy jedynie pamiętać, aby dostosować ciśnienie i grubość do użytkownika oraz rodzaju aktywności.

By używać air track, wystarczy rozłożyć produkt i napompować go. Czas pompowania zależy od wielkości i pożądanego ciśnienia, ale zazwyczaj zajmuje to jedynie kilka minut. Powietrze długo utrzymuje się w ścieżce, więc nie trzeba ję dopompowywać przed każdym treningiem. Natomiast w razie potrzeby przetransportowania air track można łatwo wypompować i złożyć. Większość mat mieści się w bagażniku samochodu, zatem to jeden z tych sprzętów gimnastycznych, które można zabrać dosłownie wszędzie.

Jaką długość air track wybrać?

Pompowane ścieżki gimnastyczne mogą mieć różne długości i kształty. Najpopularniejsze są modele airtrack 3 m i airtrack 4 m. To ścieżki dość uniwersalne, umożliwiające komfortowe ćwiczenia w wielu dyscyplinach. Należy jednak podkreślić, że długość powinna być dostosowana do potrzeb użytkownika oraz miejsca, jakim dysponuje. Poza tym pod uwagę trzeba też wziąć jakość ścieżki. Nawet najpopularniejszy może się nie sprawdzić, jeśli będzie wykonany z niskiej jakości materiału i szybko się zniszczy. Polecamy więc wybór air track od sprawdzonych marek, najlepiej z PVC. Warte zakupu ścieżki znajdują się w ofercie Flying Rose.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium