Flying Rose
Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Treningi pole dance dają dużo frajdy, ale czasami trzeba spróbować czegoś nowego – wprowadzić jakieś urozmaicenie, dzięki któremu rurka wyda się jeszcze ciekawszym wyzwaniem. Jednym z narzędzi, które świetnie sprawdzają się w tej roli, jest fly grip. To specjalny sprzęt, za pomocą którego można łatwo zawiesić szarfę lub hand loop na drążku, a następnie swobodnie i bezpiecznie kręcić się wokół rurki. Umożliwia to wykonanie rozmaitych akrobacji powietrznych i efektownych rotacji. 


Fly grip jest odpowiednio przymocowany do rurki, nie ślizga się i bez problemu zastępuje inne, nie do końca bezpieczne sposoby zawieszania szarfy czy hand loop na drążku. Dodatkowo o fly grip można zaczepić również zawiesie aerial i gumy do ćwiczeń wzmacniających. Jest to zatem uniwersalny i wielofunkcyjny sprzęt, który sprawdzi się idealnie w przypadku sportowców lubiących akcesoria o szerokim zastosowaniu. Dzięki fly grip można przerwać rutynę treningową i na nowo poznać możliwości rurki. To także dodatkowe wyzwanie, które dodaje motywacji.

Jaki fly grip wybrać?

Fly grip znacząco podnosi atrakcyjność treningu, ale bez wątpienia jest sprzętem, któremu warto poświęcić więcej uwagi. Źle założony lub po prostu niskiej jakości może sprawić, że konstrukcja będzie ruchliwa. Brak dobrej przyczepności jest natomiast niebezpieczny. Istnieje bowiem ryzyko niekontrolowanego zsunięcia się lub nawet odczepienia konstrukcji od drążka. Takie zdarzenie byłoby niebezpieczne, dlatego należy brać pod uwagę jedynie profesjonalny sprzęt. Fly grip powinien być przetestowany, produkowany zgodnie z przeznaczeniem. Odradzamy alternatywne, “domowe” konstrukcje, za pomocą których można przyczepić sprzęty do rurki. Jedynie dobry fly grip o dużym udźwigu może zapewnić pełne bezpieczeństwo.

Podpowiemy, że na funkcjonalność fly grip wpływa przede wszystkim materiał wykonania.  Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na miejsce styku sprzętu z rurką. Dobrze, by było wyłożone przyczepnym materiałem, który zatrzymuje się na rurce, np. gumą.

Fly grip Flying Rose

Jeśli szukasz profesjonalnego, gwarantującego bezpieczeństwo sprzętu, znajdujesz się we właściwym miejscu. Dobrej jakości fly grip znajdziesz w ofercie Flying Rose. Oferujemy także dodatkowe akcesoria, m.in. karabinki, hand loop, szarfy, zawiesie czy krętliki. Bez problemu skompletujesz dokładnie taki zestaw, jaki Ci się wymarzył lub jakiego potrzebujesz. A jeśli masz wątpliwości lub jakieś pytania dotyczące wyboru fly grip, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium