Flying Rose

Podczas treningów pole dance wykonujemy wiele pozycji odwróconych, zdarzają się też skomplikowane i dynamiczne przejścia. Właśnie dlatego tak istotną kwestią jest zadbanie o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, niezależnie od tego, czy trening odbywa się w szkole tańca, czy też w domowym zaciszu. Dobrze dobrany materac zamortyzuje ewentualne upadki i sprawi, że będziemy czuć się pewniej podczas nauki nowych figurek. Właśnie dlatego posiadamy w swojej ofercie materace stworzone specjalnie z myślą o treningach pole dance. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością, dzięki czemu mogą służyć latami. 

Jaki powinien być materac do pole dance?

Materac pole dance przede wszystkim powinien mieć nacięcie, tak aby można było go nasunąć na rurkę. Materac powinien być wykonany z elastycznej i wytrzymałej pianki poliuretanowej, która nie dobija do ziemi i nie odkształca się z czasem. Najpopularniejsze są materace w kształcie koła ale równie dobrze sprawdzają się materace prostokątne. Materace pole dance mają zazwyczaj średnicę / bok o długości od 120 cm do 160 cm i grubość pomiędzy 5 cm, a 15 cm. Poszycia dostępnych na naszej stronie materaców pole dance wykonane są z trwałego i wodoodpornego skaju. Wybór ten pokierowany jest dbałością o higienę, estetykę i wytrzymałość naszego sprzętu.

Jak wybrać materac pole dance?

Tak naprawdę im większa powierzchnia ochronna, tym lepiej. Dlatego jeśli tylko mamy taką możliwość, warto zdecydować się na większy rozmiar. Grubość jest kwestią indywidualną, natomiast największą popularnością cieszą się materace o grubości 10 cm.

W szkołach pole dance najlepiej sprawdzają się materace w jednym kawałku lub dzielone na dwa, łączące się za pomocą rzepów. Najlepiej jeśli rzepy znajdują się na doszytych klapkach, tak aby zapobiec rozjeżdżaniu się materaca. Natomiast na potrzeby domowych treningów pole dance polecamy w szczególności materace składane na cztery, które po złożeniu stają się rogową pufą.  

Na koniec pozostaje wybór koloru. Część z naszych materaców występuje w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możemy dopasować materac do wnętrza, w którym będzie używany.

Materac pole dance szyty na miarę

W naszej ofercie nie ma materaców spełniających Twoje potrzeby? Nie musisz się martwić. Odszywamy również materace na zamówienie, według wytycznych klientów. Niezależnie czy urządzasz domowe miejsce do ćwiczeń, czy też wyposażasz szkołę tańca na rurze, odezwij się do nas. Chętnie doradzimy w doborze sprzętu i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium