Flying Rose
- Ambasadorzy -

Ambasadorzy Flying Rose Sport to grupa wyjątkowych osób, dla których akrobatyka stała się czymś znacznie więcej niż tylko pasją i sposobem na spędzanie wolnego czasu. Wielokrotne medalistki i mistrzynie świata, trenerzy z długoletnim stażem, właściciele szkół, praktycy i trenerzy, należący do największych autorytetów w branży… Aerial jest dla nich całym życiem.

Swoje doświadczenie i pasję do sportu chcą przekazywać dalej. Akrobatyka powietrzna nadal należy do niszowych dyscyplin, dlatego pragniemy dołożyć swoją cegiełkę do jej rozwoju i wspierać najlepszych – najlepszym sprzętem aerial. W zamian otrzymujemy ogrom wiedzy, porad i opinii. Dzięki konstruktywnej krytyce możemy wciąż udoskonalać produkty Flying Rose Sport tak, aby służyły wszystkim zakochanym w akrobatyce.

Zaangażowanie ambasadorów jest dla nas bezcenne. Uwielbiamy ich za to kim są, jacy są i kibicujemy w zdobywaniu kolejnych osiągnięć. Jednak największą wartością jest dla nas to, że wspólnie możemy tworzyć aerialową rodzinę i wspierać się wzajemnie.

Iwona Drzymała

Iwona Drzymała

Julia Dynak

Julia Dynak

Paulina Lipnicka

Paulina Lipnicka

Anna Węklar

Anna Węklar

Iga Smolec

Iga Smolec

Emilia Dawiec

Emilia Dawiec

Karolina Midura

Karolina Midura

Julia Leśniewska

Julia Leśniewska

Julia Cebulla

Julia Cebulla

Daria Lasota

Daria Lasota

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium